Од Министарства просвјете и културе добили смо допис у којем је речено:
Због обилних сњежних падавина које су створиле проблеме у саобраћају и довеле до непроходности путева и тротоара и онемогућиле безбједан долазак ученика у васпитно-образовне установе обуставља се васпитно-образовни рад у свим основним школама са подручја Бањалуке.






Users Today : 89
Users Yesterday : 122
This Month : 3748
This Year : 25574
Total Users : 117536
Views Today : 240
Total views : 298636
Who's Online : 1