Ученици из одељења IV3 и IV4 јуче су учествовали на 15. Плазма Спортским играма младих, манифестацији која окупља младе спортске наде из цијелог региона.
Бања Лука је 11. јуна била домаћин свечаног отварања Игара, које су одржане у Националном тениском центру Републике Српске. Централни тренутак свечаности било је паљење Пламена пријатељства – симбола Игара, који је до сада прошао кроз више од 50 градова. Овим свечаним чином, Бања Лука се придружила градовима као што су Љубљана, Пожаревац и Крижевци, који су раније били домаћини ове манифестације.
Више од 2.500 дјечака и дјевојчица из Бање Луке, заједно са својим вршњацима, наставницима, родитељима и пријатељима, учествовало је у прослави почетка овог великог спортског догађаја. Догађај су увеличале и бројне званице из политичког, јавног и спортског живота.
Плазма Спортске игре младих промовишу пријатељство, толеранцију, фер плеј и здрав начин живота, а Бања Лука је ове године с поносом понела титулу града домаћина.






Users Today : 89
Users Yesterday : 122
This Month : 3748
This Year : 25574
Total Users : 117536
Views Today : 282
Total views : 298678
Who's Online : 1