Данас смо свечано дочекали наше најмлађе ученике – првачиће! Уз пригодан културно-умјетнички програм, пуно осмијеха и радости, они су закорачили у своје прве школске дане. Свечаности је присуствовао и градоначелник Бање Луке Драшко Станивуковић, који је ученицима, наставницима и родитељима упутио искрене жеље за успјешну и срећну нову школску годину.“






Users Today : 89
Users Yesterday : 122
This Month : 3748
This Year : 25574
Total Users : 117536
Views Today : 260
Total views : 298656
Who's Online : 1