Наши ученици, освојили су данас III мјесто у екипној конкуренцији на Регионалном тамичењу “Дјеца у саобраћају” и пласирали се на Републичко такмичење, а Матија Марић из V3 је освојио III мјесто у категорији дјечака. Честитамо Матији, Катарини, Мили и Давиду, као и наставници Наташи Чабак која их је припремала.





Users Today : 75
Users Yesterday : 69
This Month : 1122
This Year : 22948
Total Users : 114910
Views Today : 269
Total views : 293130
Who's Online : 3