Наши ученици, освојили су данас III мјесто у екипној конкуренцији на Регионалном тамичењу “Дјеца у саобраћају” и пласирали се на Републичко такмичење, а Матија Марић из V3 је освојио III мјесто у категорији дјечака. Честитамо Матији, Катарини, Мили и Давиду, као и наставници Наташи Чабак која их је припремала.





Users Today : 16
Users Yesterday : 89
This Month : 3764
This Year : 25590
Total Users : 117552
Views Today : 48
Total views : 298742
Who's Online : 2