Наше ученице, Миа Секулић из VII3 и Јана Шарић из VIII3, учествовале су на литерарном конкурсу “’Моја успомена са Градског’’ коју је организавао фудбалски клуб “Борац”.
Жири у саставу Давид Чавић, Себастијан Ерера Кардона и Дино Скоруп одлучио је да наше ученице награди дресом са потписима свих играча.






Users Today : 71
Users Yesterday : 69
This Month : 1118
This Year : 22944
Total Users : 114906
Views Today : 237
Total views : 293098
Who's Online : 1