Наше ученице, Миа Секулић из VII3 и Јана Шарић из VIII3, учествовале су на литерарном конкурсу “’Моја успомена са Градског’’ коју је организавао фудбалски клуб “Борац”.
Жири у саставу Давид Чавић, Себастијан Ерера Кардона и Дино Скоруп одлучио је да наше ученице награди дресом са потписима свих играча.






Users Today : 89
Users Yesterday : 122
This Month : 3748
This Year : 25574
Total Users : 117536
Views Today : 247
Total views : 298643
Who's Online : 1