Данас је наша школа била домаћин шаховске лиге основних школа Града Бањалука – МОИ 2024. Одиграно је три кола и било је веома занимљиво гледати мајсторије младих шахиста.
Нашу школу су представљали млади шахисти:
- Аранђеловић Ракас Јона
- Вигњевић Василије
- Кнежевић Стефан
- Ђумић Миле
- Додиг Лазар
- Кутић Андреј
Екипа наставника Миленка Стојичића имала је двије побједе и један пораз.






Users Today : 89
Users Yesterday : 122
This Month : 3748
This Year : 25574
Total Users : 117536
Views Today : 284
Total views : 298680
Who's Online : 1