Данас је наша школа била домаћин шаховске лиге основних школа Града Бањалука – МОИ 2024. Одиграно је три кола и било је веома занимљиво гледати мајсторије младих шахиста.
Нашу школу су представљали млади шахисти:
- Аранђеловић Ракас Јона
- Вигњевић Василије
- Кнежевић Стефан
- Ђумић Миле
- Додиг Лазар
- Кутић Андреј
Екипа наставника Миленка Стојичића имала је двије побједе и један пораз.





Users Today : 5
Users Yesterday : 89
This Month : 3753
This Year : 25579
Total Users : 117541
Views Today : 24
Total views : 298718
Who's Online : 1