Екипа саобраћајне секције наше школе освојила је треће мјесто на Регионалном такмичењу „Дјеца у саобраћају 2025“, одржаном у суботу, 26. априла 2025. године, такмичари су били из 12 локалних заједница широм Републике Српске. Такмичење је организовао Ауто-мото савез /АМС/ Републике Српске у сарадњи са 12 ауто-мото друштава.
Екипу чине Маша Хоптијан, Давид Станић и Виктор Морача из VI3 и Ана Росић из VI1,
са наставницом Наташом Чабак,
Такмичење је обухватало теоријски дио — провјеру познавања саобраћајних прописа, као и практични дио — вјештину спретности на бициклу, гдје су ученици настојали да у што краћем временском року савладају припремљени полигон.
Честитамо нашим ученицима на постигнутом успјеху и достојној презентацији наше школе!








Users Today : 89
Users Yesterday : 122
This Month : 3748
This Year : 25574
Total Users : 117536
Views Today : 272
Total views : 298668
Who's Online : 1